Transportation
"Господь гряде, і хто стерпить Його страх,
хто явиться перед лицем Його,
але, душе моя, будь готова на стрічу"
 

Це  одна  із  підготовчих  неділь  Великого  посту.  Вона  дає  можливість  кожному  із  нас  замислитись  над  своїм  життям,  метою  та існуванням  на землі.  Адже  наше життя  не проходить досить  красиво,  як ми вважаємо.  У  нас  існує  низка  недоліків  у християнському  житті.  І  ці недоліки  викривають  нас  перед  іншими,  але  Єдиний, Хто знає  наперед  наші  духовні немочі  – гріхи – це  є Господь Бог.

У суботу ввечері напердодні було відслужене Всенічне бдіння яке очолив прот. Михаїл Гменюк  співслужінні диякона Тараса Юречко.

Зранку, в неділю, Божественну Літургію, очолив настоятель храму прот.  Микола Кравчук у співслужінні прот.  Михаїла Гуменюка, прот.  Івана Касенича та диякона Тараса Юречко.

На прикінці Літургії був відслужений молебень.

Після молебну з повчальним словом, до віруючих звернувся отець Микола.

Цього дня читається святе Євангеліє, в якому Ісус Христос говорить про Страшний Суд та про вічн у нагороду для праведних і вічну кару для грішних. Події Страшного Суду присвячена вся сьогоднішня богослужба. Оспівуючи перебіг Страшного Суду, вона намагається наповнити нас спасенним страхом, жалем за гріхи та вказати на необхідність добрих справ, передовсім справ милосердя.

Якщо ж ми уважно  придивимось  ближче  до  слів  Христових, то помітимо, що  Ісус Христос  чітко  вказує   на  справи  милосердя кожного християнина.  Тому  у церковній  практиці  вписані  ці діла милосердя. Одні з них стосуються тілесного милосердя, інші  – духовного. А тому  Христос говорить  про сім  справ  тілесного милосердя. І  якщо   вони не  є присутніми в  кожній людині, то  на них чекає вічне осудження  у геєні вогненній – місці вічних страждань і мук  грішних душ.

Тому  кожен  християнин  повинен як слід обміркувати яким життям  він живе, до чого повинен прагнути,  які  допоміжні засоби   необхідні для спасіння. І лише тоді, коли зважить  добре і погане – спробує   зрозуміти  свою мету та призначення на землі.  Можливо  у такий спосіб зуміє   наблизитись  або  бути зарахованим  до  тих,  які зберегли  найбільший закон – любов до Бога  та свого ближнього.