Transportation

Третя неділя Великого посту знаменує собою середину Святої Чотиридесятниці та зветься Хрестопоклонною.

Детальніше...

2 квітня 2016 року, у Свято Миколаївському храмі була відслужена Всенічна яку очолив клірик храму прот. Михаїл Гуменюк у співслужінні диякона Тараса Юречко.

Детальніше...

Істинно, істинно кажу вам: хто слово Моє слухає і вірить у Того, Хто послав Мене, той має вічне життя і на суд не приходить, а перейшов від смерти до життя. 

Детальніше...

Під час помазання тіла освяченим єлеєм на хвору людину сходить благодать Божа, що лікує його тілесні й духовні немочі. 

Детальніше...

Сьогодні, у другу Неділю Великого посту, ми вшановуємо пам’ять святителя Божого Григорія Палами, а також всіх преподобних отців Києво-Печерських.

Детальніше...

Взагалі ж кожна субота – особливий день для християн. До суботи, згідно з біблійним оповіданням, завершилося творіння світу, і вона стала “днем спокою”. 

Детальніше...

Сьогодні, у вівторок, в день памяті 40 мучеників, що в Севастійському озері мучилися Великого посту у Свято-Миколаївському храмі духовенством будло звершено Таїнство Соборування.

Детальніше...

 

22 березня Свята Православна Церква молитовно вшановує пам"ять 40 мучеників Севастійських, які своє життя поклали за віру у Христа Спасителя.

Детальніше...

Починаючи з IX століття, перша неділя Великого посту в Православній Церкві називається Неділею Торжества Православ’я. Сьомий Вселенський собор, що тоді відбувся, раз і назавжди ствердив вчення про шанування святих ікон і молитовне поклоніння їм.

Детальніше...

19 березня 2016 року,   в суботу першої седмиці Великого посту, напередодні свята Торжества Православ'я, відбувається перехідне святкування пам'яті великомученика Феодора Тирона, який постраждав за Христа близько 306 року.

Детальніше...

18 березня 2015 року, у п'ятницю першої седмиці Великого посту в Свято-Миколаївському храмі відслужена Божественна літургія Ранішосвячених Дарів свт. Григорія Двоєслова. 

Детальніше...

17 березня 2016 року, у четвер першої седмиці Великого посту, настоятель Свято-Миколаївського храму прот. Микола Кравчук у співслужінні духовенства храму звершив Велике повечір’я з читанням заключної частини покаянного канону Андрія Критського. 

Детальніше...

16 березня 2016 року в сесійній залі Бориспільської міської ради  відбувся круглий стіл на тему «Примирення між минулим і сучасним на прикладі успішних українців».

Детальніше...

16 березня 2016 року, в середу першої седмиці Великого посту, вранці, в Свято-Миколаївському храмі була звершена перша Літургія Ранішосвячених Дарів.

Детальніше...

Богослужіння Великого посту по-особливому впливають на душу, оскільки переважно мають покаянний характер і найбільш відповідають настрою душі людини, яка усвідомлює свою гріховність, кається і плаче перед Господом.

Детальніше...

Великий піст, в період якого ми вступаємо, є час покаяння і наближення до нашої земної і небесної Пасхи — нашого позбавлення, до Царства Небесного.

Детальніше...

13 березня, у Неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання, у Свято-Миколаївському храмі була відслужена Божественна літургія, яку очолив настоятель храму прот. Микола Кравчук у співслужінні кліриків храму прот. Михаїла Гуменюка та диякона Тараса Юречко.

Детальніше...

Це  одна  із  підготовчих  неділь  Великого  посту.  Вона  дає  можливість  кожному  із  нас  замислитись  над  своїм  життям,  метою  та існуванням  на землі.  Адже  наше життя  не проходить досить  красиво,  як ми вважаємо. 

Детальніше...

За тиждень перед початком Великого посту православні молитовно звершують Батьківську поминальну суботу. 

Детальніше...

28 лютого 2016 р. – неділя про блудного сина. Це черговий підготовчий етап для православних християн до Великого посту. Цього дня з Євангелія ми чуємо розповідь про юнака, який розтратив батьківське майно через блудне життя, але, усвідомивши свою втрату, повернувся з розкаянням додому.

Детальніше...

26 лютого 2016 року у сесійній залі міської ради пройшла ІХ Всеукраїнська науково-практична краєзнавча конференція  "Роль Володимира Мономаха у процесі історичного розвитку та державотворення України" , присвячена 910-й річниці від дня укладення князем Володимиром Мономахом першого дидактичного твору княжої Русі "Повчання".

Детальніше...

Смирення народжує покаяння. Зарозумілій і гордовитій людині тяжко каятися, тому що вона бачить себе кращою за інших. Гордість не викликає покаяння, а смирення приводить до нього. Тому іноді Господь попускає праведникам впадати у гріхи, щоб вберегти їх від гордості і смирити їхні серця. 

Детальніше...

Сьогодні, 20 лютого,  з нагоди другої річниці трагічних подій на Євромайдані  священнослужителі Свято-Миколаївського храму   відслужили  поминальну  панахиду  за Героями Небесної сотні

Детальніше...

Сьогодні, 15 лютого 2016 року, громада м. Бориспіль провели у вічність ще одного свого героя - Логвина Геннадія Борисовича (25.08.1972 р.н.), який був мобілізований на службу у лютому 2015 року та відправлений у зону АТО в складі 57 мотопіхотної бригади.

Детальніше...